piątek, 22 maja 2015

Lollipop.

~~~~

To pierwszy sweter  z miksów jakie Wam pokazywałam. Lizaczek, tak mi się skojarzył z kręceniem lizaków biało-różowych

Sweter jest najprostszy na świecie tylko na prawym rękawie zrobiłam oczka lewe. Wykorzystałam resztki włóczek: różowy moher "Kid Mohair" i naturalne "Polo Natura".

Oczywiście różowej włóczki zabrakło, która okazało się, że też jest w różnych odcieniach, więc końcówki rękawów i dół swetra są inne w odcieniu jakby lekko przybrudzone, bo tu wykorzystałam resztki jedwabnej włóczki z chusty, którą pokazywałam wcześniej. Podczas pracy moja szanowna połowa dopytywała dla kogo ten sweter? Pewnie dlatego, że luźny i dość spory. Powiedziałam, że dla niego, bo prawdziwy mężczyzna koloru różowego się nie boi....zgadnijcie co powiedział? ;D

Żebym sobie z niego nie żartowała i w takim razie to on prawdziwym mężczyzną nie jest bo nosić go nie będzie.I tak bym mu swetra nie oddała bo go bardzo lubię jest taki za duży jak chciałam( jak pożyczony od swojego, kochanego faceta) i ciepły- tyłek mi uratował na Narodowym ;0)

~~~~

5 komentarzy:

 1. Ogromnie się zmieniłaś wizualnie . Sweter jest genialny w swej prostocie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No troszkę ;0) parę kilo mnie ubyło od grudnia. A ostatnio właśnie kocham takie proste swetry.

   Usuń
 2. Fantastyczny melanż! I jak dobrze ci w tej mieszance kolorów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i lubimy się z tym swetrem ;0)

   Usuń
 3. Amazing blog and very interesting stuff you got here! I definitely learned a lot from reading through some of your earlier posts as well and decided to drop a comment on this one!

  OdpowiedzUsuń