piątek, 30 maja 2014

Kamienie na piasku.


~~~~

Zbliżają się ciepłe dni więc i ja przerzuciłam się z futrzaków na bawełnę. Czas wydziergać parę sweterków letnich.Tym razem forma zupełnie prosta, bo bez żadnych wcięć i dopasowań. Jednak na czas letni i wieczory wolę luźniejsze swetry, kiedy od upałów i zatrzymania wody dziwnie puchniemy no i czas grillowania też nie sprzyja raczej sweterkom slim ;0)

Sweter jest troszkę luźniejszy ale nie jest "workiem", ciężar bawełny powoduje, że sweter dopasowuje się do sylwetki ale ma się w nim swobodę.

W tym swetrze urokiem są wzorki i powiem nieskromnie: podoba mi się i go lubię, bo założę do spódnicy i do spodni mam luz blues, nie muszę się martwić, że coś mnie opięło ;0)

Włóczka:"Bella" Alize
Druty: 3,5KP
Rozmiar:M
Wzór: własny
A co Wy myślicie o nim? Jaki jest Wasz wymarzony sweter na letnie dni? Co powinien mieć w sobie taki idealny sweter?


Na koniec jeszcze coś dla pocieszenia oczu, ja mam bonus dodatkowy bo mogę się pomiziać ;0)  z za oceanu przybyła do mnie taka oto piękna włóczka. Strasznie jestem ciekawa jak będzie wyglądać w robótce i jak się będzie sprawować. Włóczka nie jest tania, ale ma bardzo dobre opinie no i przy darmowej wysyłce nie mogłam się oprzeć i spełniłam swoje włochate marzenie a co? ;0)