piątek, 6 grudnia 2013

Nothing Specjal.

~~~~

"Nic specjalnego" czyli jak wykorzystać motki, które są niekompletne i zalegają w szafie.

No ja musiałam niestety dokupić "Nepala", bo miałam za mało motków w szafie. Ponieważ teraz jest promocja to grzechem byłoby nie skorzystać ;0)

Ja wykorzystałam granatowe motki ,które zostały mi po produkcji "Wilda", dokupiłam oliwkowego "Nepala" i chciałam zrobić sweter, ale zanim się za niego zabrałam, ten zestaw kolorystyczny ktoś wykorzystał, no nie po raz pierwszy, bo przecież to nie jest super odkrywcze połączenie, ale ponieważ nie chciałam być posądzona o małą kreatywność i inspirowanie się tymi co mają wielkie mniemanie o sobie i schizy na tym punkcie, dołożyłam również kolor pomarańczowy z dredowej czapki.

Kolejna koncepcja była taka, że będzie on jednak granatowo-pomarańczowy, ale też taki sweter się świeżo ukazał, nie miałam wyjścia i zmiksowałam trzy kolory.

Tak powstało "Nic specjalnego", trochę jak łowicki pasiak, ale za to bardzo ciepły ;0)

Nie do końca byłam przekonana czy to dobry pomysł z tymi kolorami, ale gdy kupowałam guziki do niego i nieśmiało wyciągnęłam kawałek plisy z siatki....młoda dziewczyna stojąca obok mile mnie zaskoczyła, zajrzała do środka i zapytała, czy sama zrobiłam ten sweter, bo ma cudnie połączone kolory.

Czy ja wiem czy cudnie? Ja tam do końca nie jestem przekonana.

Widać jednak, że nie jest tak źle ;0) sweter może się podobać i jest na pewno wesoły ,kolorowy i taki .... optymistyczny.

Włóczka po praniu jest miękka i cieplutka, a zima się zbliża nieuchronnie co dzisiaj widać za oknem ;0)


Wzór: "Nothing Specjal"-własny
Włóczka: Drops "Nepal"
Druty: 5KP, 5,5KP
Rozmiar: M

Wzór mam rozpisany potrzebuję chętnych testerek ;0)
Sweter robi się szybciutko,bo to gruba wełna i można się cieszyć jego ciepłem jeszcze tej zimy ;0)
Chętne do testów niech piszą na @.

~~~~