poniedziałek, 17 marca 2014

Twister.

~~~~

Straszliwie wieje od kilku dni za oknem, nawet pies nie chce na dwór wychodzić tym bardziej,że jest z tych strachliwych. Całe dnie spędza w Narni ( trzeba mu szafę na dole opróżniać i tam włazi) albo w brodziku( kabinę trzeba zamykać bo nie ważne, że mokro) i całymi dniami sie trzęsie ze strachu jak słyszy wiatr hulający i spadające krople deszczu tłukące o parapet lub szyby.

Ech ciężkie jest życie tchórza, ale nie mogę go trzymać na prochach, wystarczy mi Sylwester z "Relanium". Pies miał spać a był tak naspidowany, że latał po całej chałupie do 13 następnego dnia i nie dał nikomu oka zmrużyć, skakał po łóżkach, czołgał się pod meblami, lizał wszystkich ( choć nigdy tego nie robi) a o 4 w nocy zaczął po prostu wyć i pół klatki pobudził ;0)

Weterynarz w karcie już zapisał, że nie należy mu więcej tego dawać ;0)

Małż dzisiaj dał mu moją skarpetkę, bo pies z uszami położonymi po sobie i wygolony wygląda jak Zgredek, mówiąc mu: masz uwolnij się od strachu ;0)

Nie zadziałało ;0( pies leży mi na nogach i nie opuszcza na krok, jakby mógł wlazłby we mnie i co się uroi w tym małym łebku?

~~~~

 Nadal wieje i w tym projekcie huragan namieszał w kolorach. Opis był krótki ,dekolt do pasa a kołnierz będzie włochaty ;0)

Z futrzastego kołnierza zrezygnowano gdy sweter był gotowy więc trzeba było pomyśleć nad innym rozwiązaniem, tym razem poszły w ruch rzędy skrócone mam nadzieję, że ta wersja przypadnie właścicielce do gustu ;0)


Wzór:wymyślony
Włóczka:"Twister" 12szt.
Druty: 5KP
Rozmiar:XL
W tym swetrze podoba mi się rozkład kolorów,nie wyszły w nim plamy, paski itp. ładnie i równomiernie układają się kolory.


 Barwy trochę jesienne, a wiosna za oknem ;0)

~~~~