piątek, 30 lipca 2010

Biało -czarna bluzka.

Obiecałam sobie ,że nie tknę elementów ,he ,he i jak widać słowa nie dotrzymałam .

To zapowiadana druga część zamówienia dla Pani Beaty.

Top z bolerkiem i bluzeczka są już w drodze do niej ,mam nadzieję ,że się spodobają i będzie wszystko dobre ,no i  przede wszystkim szczęśliwie dotrze , bo daleka droga.

Włóczka Maxi szydełka 1,25 mm i 1,5 mm


Wszystkich zainteresowanych posiadaniem takowej bluzeczki odsyłam TU tam znajdziecie wszelkie wskazówki jak ją wykonać.

~~~~

W domu meksyk remontowy ,wyjechałam, nie mam ubikacji ,bo podłoga jest kładziona i musi wyschnąć ,nawet gdyby była to i tak zakaz wchodzenia ;0)

Podobno do poniedziałku ma być wszystko skończone ,pożyjemy zobaczymy i żeby tak jeszcze wszystko posprzątali ...ech o czym ja marzę.

Pokój Florki nabrał kolorów -różowych
Małżowi się nie podoba tapeta .

Kolor różowy przełkną ,ale stwierdził ,że ja, jak zwykle się uparłam, a jemu się nie podoba i majstry źle ją położyli  - są podobno bąble no i oczywiście to moja wina.


Wykończy mnie ten remont i jojczenie męskie i po co mi było odzywanie się? i próba zadecydowania o czymś?

 Jedyny plus widzę na wadze mam 1,2 kg mniej w ciągu 3 dni.

A mi i Florze tapeta się podoba i powiesimy jeszcze na niej białe półki i szafki ,choć Małż twierdzi że będą pasować jak świni siodło ,bo reszta mebli jest w kolorze olchy miodowej ,ale na szczęście stoją na innej ścianie.

Z tego systemu i koloru nie ma półek i regałów więc stwierdziłam ,że biały jest neutralny i na ścianę z tapetą będzie pasować....

.... hmmm a może się mylę i chłop ma rację? Jak myślicie?

Sama już nie wiem jestem skołowana,zmęczona i zaczynam wątpić.

Idę spać jutro jadę do Ikei i zadecyduję czy kupić te białe meble ,  może mi się przyśni rozwiązanie ,albo ktoś utwierdzi w słuszności wyboru ;0)