sobota, 26 czerwca 2010

Płaszcz.Płaszcz doczekał się rękawów ,potem ich wszycia ,swoje odczekał jeszcze na guziki ( nie cierpię wybierać guzików) no i jeszcze trzeba było fotki cyknąć.

 Wszystkie warunki  w końcu zostały spełnione ,więc pokazuję go publicznie.Na mnie prezentuje się tak:

Włóczka z odzysku , dwa rodzaje : typu bucle i gruba bawełna ,druty nr 4 Addi
Projekt własny.

Czy jestem zadowolona? Sama nie wiem.Płaszcz jest wygodny ,fason nawet ,nawet .W pasie mogę wiązać pasek i o dziwo mam pas ;0)

Nie jestem przekonana co do koloru ,choć lubię  zielenie.Wydaje mi się tylko że w nich wyglądam jak Czesio...a może nie? Przekonam się jak zacznę go nosić.

Zawsze mi się marzy jakiś kolor ,w ogóle zmiana kolorystyki mojej garderoby i nie wiem co mi pasuje i jaki kolor dołożyć do mojej szafy.

Kończy się  jak zwykle na brązach.

Wiem jedno,  muszę mieć zdecydowane kolory ,żadne tam pastele bo wtedy to jestem jedną ,wielką ,jasną plamą.

Wyrzuciłam wszystkie błękity i mysie szarości tym zdecydowanie mówię NIE

Za to zakupiłam  włóczkę "Supreme" w kolorze grafitowym 


I bardzo podoba mi się jeszcze w kolorze petrol i morskim ...hmmm i dylemat czy aby to dla mnie kolor? i z jakim kolorem to zestawić?~~~~~~

Zaczęłam sweterek z okrągłym karczkiem z przepisu Effci -strasznie mi się spodobał  ,a na okrągło od góry jeszcze nie robiłam.

No i klops doszłam do "dziurek" na rękawy i mi się ciągnie ,dziurki są przyciasne,góra jest dobra ,ładnie leży . Teraz nie wiem czy dołożyć jeszcze jeden rząd dziurek-ażuru? Czy po prostu dorobić trochę więcej ściegiem gładkim ...hmmm idę myśleć i  pewnie będę pruć.

Albo zajmę łapki szydełkiem, a to zabiorę na jutrzejsze spotkanie robótkowe ...będzie tyle mądrych,doświadczonych i dziergających głów ,że może coś uradzimy ;0)

~~~~