poniedziałek, 26 września 2022

Drutozlot 2022

 ~~~~~

Drutozlot 2022 przeszedł już do historii, zmęczenie, zakwasy i bolące nogi również.

Za to emocje, duma, że po raz kolejny dałyśmy radę pozostała, a ilość osób nas odwiedzających po raz kolejny nas zaskoczyła i to jest wyznacznikiem tego, że warto i impreza się podoba, bo chcecie na niej być.

Oczywiście nie zrobiłam żadnego zdjęcia za to do kilku….nastu…dziesięciu pozowałam.

Dziękuję za wszystkie odwiedziny, na stanowisku „Królowej Owcy”, bo tam rezydowałam 😁 
Dziękuje za miłe pogaduszki  to dla mnie ważne, że czytacie bloga jestem dumna z tego, że część z Was wróciła do dziergania właśnie dlatego, że kiedyś postanowiłam pisać.
Znacie mnie i małą Florkę, teraz jest już dorosłą kobietką, która pomagała mi na Drutozlocie, a właśnie teraz wyfruwa na studia do Poznania….. smutek i tęsknota rozdziera mi serce…. czas leci, a ja Was dalej będę zamęczać wpisami 🤣

Kto był na Drutozlocie to wie jaka to duża impreza, przygotowania zajęły nam sporo czasu dlatego mam zaległości w blogowaniu i kilka zaległych tematów…jesień i zima idzie będziemy tworzyć i inspirować się.

 Powoli będę  nadrabiać.

Odwiedziło nas w tym roku więcej osób niż przed pandemią, było 30 wystawców i było w czym poszaleć.
Pogoda sprzyjała, można było podziergać na kocykach na zewnątrz. O pełne brzuszki zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i przygotowały pyszne jedzenie i ciasto.
Aga Gaczkowska z Oplotków próbowała dotrzeć do wszystkich. 

Było gdzie przysiąść i podziergać. Wiele grup się spotkało i zrobiło zbiorowe zdjęcia, była też ścianka z balonami, można było sobie zrobić zdjęcie pamiątkowe lub świetnie się bawić i zrobić zabawne zdjęcie na naszym stanowisku 😁Nie ma drugiej takiej imprezy w Polsce, a kto nie był niech nie żałuje tylko odkłada pieniążki do skarbonki i przyjeżdża za rok, bo my już zaczynamy organizować kolejny Drutozlot, tradycyjnie w pierwszą sobotę września.

Do zobaczenia w przyszłym roku.8 komentarzy:

 1. Chciałabym być, ale dla mnie trochę za daleko. Ale może jednak...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana odległość to rzecz względna 😜 masz rok by wszystko sobie zaplanować. W tym roku odwiedzili nas ludzie ze Sztokcholmu, Menchesteru przyleciała po raz kolejny Alicja ze Szkocji były Panie z Włoch i Litwy czyli Toruń leży całkiem blisko 😁

   Usuń
  2. Dziękuję. Myśl już w głowie jest:).

   Usuń
  3. Trzeba spełniać marzenia.

   Usuń
 2. Super impreza, piękne włóczki i dużo pozytywnej energii, brawa dla organizatorek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję w imieniu swoim i dziewczyn.

   Usuń
 3. To ja już odkładam pieniądze na następny, a mój pierwszy Drutozlot. Cieszę się, że wpadł wam do głowy pomysł o organizacji. Teraz możemy cieszyć się tak dużą i tak dobrze zorganizowaną imprezą:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za docenienie. Też się bardzo cieszę, że dajemy radę a impreza daje ludziom wiele radości i pozytywnych emocji.

   Usuń