piątek, 3 lipca 2015

Sandglass.

~~~~

Nie miałam pomysłu na wykorzystanie pastelowo różowego "Jeansa".

Na początku miał być letnią sukienką, .której zaczątki powstały i skończyły żywot na wysokości bioder. Doszłam do wniosku, że i tak w tym chodzić nie będę i po odleżeniu swego, w hibernacji, w koszu przyszedł czas na prucie.

Drugie wcielenie włóczki to sweterek, w którym wzór przesypuje się niczym piasek w klepsydrze. Zależało mi też na tym by ten słodki kolor miał charakter nieco sportowy i dlatego wyposażyłam go w przedłużony tył.


Lubię takie fasony bo często jeżdżę na rowerze( tu jeszcze na starym), a w zasadzie latem tylko na rowerze załatwiam swoje sprawy i zakupy, wtedy przydaje się sweter dłuższy z tyłu tym bardziej, że do tej pory mamy dość kapryśne lato ;0)


 

W tym przypadku uważam, że fajna wersja tego sweterka może być też z wełny.

Muszę się też przyznać do tego, że nie za bardzo lubię dziergać swetry z bawełny, no ale od czasu do czasu na wiosnę i lato właśnie dopada mnie mania bawełniana .

Kurde z drugiej strony chodzić w upalne lato w swetrze z wełny to przegięcie i mimo, że oczka czasami nierówne, że trzeba pilnować naciągu nici, że trzeba pamiętać by bawełnę przerabiać na mniejszych drutach by była ściślejsza wrzucam ją na druty i dziergam.

~~~~

To moja kolejna propozycja wiosenna, wzór rozpisany i oddaję go Wam w obniżonej cenie.Można też pisać na maila.
~~~~